Tweet |
Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, ISO’nun Türkiye’nin ilk 500 Sanayi Kuruluşu listesinde Kdz. Ereğli’yi gururla temsil eden firmaların başarılarının kendilerini de mutlu ettiğini söyledi. Başkan Keleş konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada “İSO'nun Türkiye'nin ilk 500 sanayi kuruluşları 2023 yılı sıralamasında bir önceki yıla göre 2 basamak yükselerek 5. sırada yer alan Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş., 54. sırada yer alan Tat Metal Çelik ve 301. sırada yer alan Çınar Boru Profil'i başarılarından dolayı kutluyoruz. Bölgemizin gözbebeği olan bu kuruluşlarımız üretim ve ihracatın yanı sıra sağladıkları istihdam açısından da hem ülke hem de bölge ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. Erdemir, Tat Metal Çelik ve Çınar Boru Profil’in yatırım, üretim ve istihdamı artırarak daha da üst sıralara gelmesini dilerim. Fabrikalarımızın yöneticileri başta olmak üzere tüm çalışanlarını kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahçe | 10 | 10 | 0 | 0 | 29 | 5 | 30 | +24 |
2 | Galatasaray | 10 | 9 | 0 | 1 | 19 | 5 | 28 | +14 |
3 | Adana Demirspor | 10 | 6 | 2 | 2 | 22 | 11 | 20 | +11 |
4 | Beşiktaş | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 | 11 | 19 | +4 |
5 | Kasımpaşa | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 17 | 18 | 0 |
6 | Trabzonspor | 10 | 5 | 4 | 1 | 16 | 11 | 16 | +5 |
7 | Kayserispor | 10 | 4 | 2 | 4 | 12 | 10 | 16 | +2 |
8 | Hatayspor | 10 | 3 | 2 | 5 | 17 | 13 | 14 | +4 |
9 | Çaykur Rizespor | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 15 | 14 | -5 |
10 | Sivasspor | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 13 | 13 | -1 |
11 | MKE Ankaragücü | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 12 | 12 | +3 |
12 | Antalyaspor | 10 | 3 | 4 | 3 | 10 | 11 | 12 | -1 |
13 | Fatih Karagümrük | 10 | 2 | 4 | 4 | 9 | 9 | 10 | 0 |
14 | Alanyaspor | 10 | 2 | 4 | 4 | 9 | 13 | 10 | -4 |
15 | Konyaspor | 10 | 2 | 5 | 3 | 9 | 15 | 9 | -6 |
16 | Gaziantep FK | 10 | 3 | 7 | 0 | 7 | 17 | 9 | -10 |
17 | Başakşehir FK | 10 | 2 | 6 | 2 | 5 | 12 | 8 | -7 |
18 | Pendikspor | 10 | 1 | 5 | 4 | 10 | 23 | 7 | -13 |
19 | İstanbulspor | 9 | 1 | 6 | 2 | 6 | 15 | 5 | -9 |
20 | Samsunspor | 9 | 0 | 7 | 2 | 5 | 16 | 2 | -11 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eyüpspor | 10 | 8 | 2 | 0 | 22 | 7 | 24 | +15 |
2 | Göztepe | 10 | 6 | 2 | 2 | 11 | 4 | 20 | +7 |
3 | Kocaelispor | 10 | 6 | 2 | 2 | 17 | 11 | 20 | +6 |
4 | Bandırmaspor | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 6 | 19 | +7 |
5 | Gençlerbirliği | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 | 12 | 18 | +2 |
6 | Bodrumspor | 10 | 5 | 3 | 2 | 13 | 9 | 17 | +4 |
7 | Sakaryaspor | 10 | 4 | 3 | 3 | 10 | 9 | 15 | +1 |
8 | Manisa FK | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 9 | 14 | +5 |
9 | Çorum FK | 10 | 4 | 4 | 2 | 14 | 11 | 14 | +3 |
10 | Keçiörengücü | 10 | 4 | 4 | 2 | 7 | 8 | 14 | -1 |
11 | Erzurumspor FK | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | 6 | 13 | +3 |
12 | Adanaspor | 10 | 4 | 6 | 0 | 10 | 12 | 12 | -2 |
13 | Boluspor | 10 | 3 | 4 | 3 | 7 | 10 | 12 | -3 |
14 | Şanlıurfaspor | 10 | 2 | 4 | 4 | 7 | 13 | 10 | -6 |
15 | Ümraniyespor | 10 | 2 | 6 | 2 | 8 | 16 | 8 | -8 |
16 | Tuzlaspor | 10 | 2 | 7 | 1 | 7 | 20 | 7 | -13 |
17 | Giresunspor | 10 | 1 | 6 | 3 | 6 | 13 | 6 | -7 |
18 | Altay | 10 | 1 | 7 | 2 | 6 | 19 | 5 | -13 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Van Spor FK | 10 | 9 | 1 | 0 | 14 | 7 | 27 | +7 |
2 | Esenler Erokspor | 10 | 8 | 2 | 0 | 19 | 6 | 24 | +13 |
3 | Ankaraspor | 11 | 7 | 1 | 3 | 16 | 7 | 24 | +9 |
4 | Nazilli Belediyespor | 11 | 7 | 3 | 1 | 17 | 11 | 22 | +6 |
5 | Ankara Demirspor | 10 | 7 | 3 | 0 | 17 | 10 | 21 | +7 |
6 | 1461 Trabzon FK | 10 | 6 | 2 | 2 | 16 | 5 | 20 | +11 |
7 | Bucaspor 1928 | 10 | 5 | 1 | 4 | 14 | 6 | 19 | +8 |
8 | Yeni Mersin İdman Yurdu | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 11 | 19 | +4 |
9 | Diyarbekir Spor | 10 | 3 | 4 | 3 | 7 | 10 | 12 | -3 |
10 | Bursaspor | 10 | 3 | 4 | 3 | 8 | 12 | 12 | -4 |
11 | Karacabey Belediye Spor | 11 | 3 | 6 | 2 | 7 | 8 | 11 | -1 |
12 | Altınordu | 10 | 2 | 4 | 4 | 13 | 11 | 10 | +2 |
13 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | 10 | 3 | 6 | 1 | 7 | 12 | 10 | -5 |
14 | Hes İlaç Afyonspor | 10 | 2 | 5 | 3 | 5 | 10 | 9 | -5 |
15 | Serik Belediyespor | 11 | 2 | 6 | 3 | 5 | 10 | 9 | -5 |
16 | Kırklarelispor | 11 | 2 | 6 | 3 | 6 | 18 | 9 | -12 |
17 | Zonguldak Kömürspor | 10 | 1 | 6 | 3 | 7 | 12 | 6 | -5 |
18 | Adıyaman FK | 11 | 1 | 7 | 3 | 6 | 17 | 6 | -11 |
19 | Kırşehir Futbol SK | 11 | 1 | 8 | 2 | 6 | 22 | 5 | -16 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aliağa Futbol A.Ş. | 8 | 7 | 0 | 1 | 17 | 3 | 22 | +14 |
2 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 8 | 4 | 1 | 3 | 8 | 4 | 15 | +4 |
3 | Kepezspor FAŞ | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | 5 | 14 | +7 |
4 | K.Çekmece Sinopspor | 8 | 3 | 1 | 4 | 11 | 6 | 13 | +5 |
5 | 52 Orduspor FK | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 6 | 12 | +2 |
6 | Kırıkkalegücü FK | 7 | 4 | 3 | 0 | 7 | 6 | 12 | +1 |
7 | Mardin 1969 Spor | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 7 | 11 | +4 |
8 | İnegöl Kafkas GK | 7 | 3 | 3 | 1 | 5 | 8 | 10 | -3 |
9 | Talasgücü Belediyespor | 8 | 3 | 5 | 0 | 10 | 14 | 9 | -4 |
10 | Artvin Hopaspor | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | 5 | 8 | +2 |
11 | Edirnespor | 7 | 2 | 3 | 2 | 6 | 6 | 8 | 0 |
12 | Gümüşhanespor | 8 | 1 | 3 | 4 | 6 | 10 | 7 | -4 |
13 | Malatya Arguvanspor | 7 | 1 | 4 | 2 | 2 | 5 | 5 | -3 |
14 | Karabük İdmanyurdu Spor | 8 | 1 | 6 | 1 | 5 | 17 | 4 | -12 |
15 | Tarsus İdman Yurdu | 7 | 1 | 5 | 1 | 5 | 18 | 4 | -13 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
03/11/2023 | Galatasaray | vs | Kasımpaşa |
04/11/2023 | İstanbulspor | vs | Pendikspor |
04/11/2023 | Samsunspor | vs | Hatayspor |
04/11/2023 | Fenerbahçe | vs | Trabzonspor |
05/11/2023 | Sivasspor | vs | Adana Demirspor |
05/11/2023 | Başakşehir FK | vs | MKE Ankaragücü |
05/11/2023 | Konyaspor | vs | Fatih Karagümrük |
05/11/2023 | Antalyaspor | vs | Beşiktaş |
06/11/2023 | Gaziantep FK | vs | Çaykur Rizespor |
06/11/2023 | Kayserispor | vs | Alanyaspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
03/11/2023 | Sakaryaspor | vs | Şanlıurfaspor |
04/11/2023 | Çorum FK | vs | Keçiörengücü |
04/11/2023 | Gençlerbirliği | vs | Boluspor |
04/11/2023 | Göztepe | vs | Kocaelispor |
05/11/2023 | Bandırmaspor | vs | Altay |
05/11/2023 | Bodrum FK | vs | Manisa FK |
05/11/2023 | Giresunspor | vs | Erzurumspor FK |
05/11/2023 | Eyüpspor | vs | Adanaspor |
06/11/2023 | Ümraniyespor | vs | Tuzlaspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
05/11/2023 | Altınordu | vs | 1461 Trabzon FK |
05/11/2023 | Ankara Demirspor | vs | Kırklarelispor |
05/11/2023 | Ankaraspor | vs | Hes İlaç Afyonspor |
05/11/2023 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | vs | Zonguldak Kömürspor |
05/11/2023 | Bucaspor 1928 | vs | Serik Belediyespor |
05/11/2023 | Bursaspor | vs | Kırşehir Futbol SK |
05/11/2023 | Karacabey Belediye Spor | vs | Diyarbekir Spor |
05/11/2023 | Nazilli Belediyespor | vs | Esenler Erokspor |
05/11/2023 | Yeni Mersin İdman Yurdu | vs | Van Spor FK |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
05/11/2023 | Aliağa Futbol A.Ş. | vs | Malatya Arguvanspor |
05/11/2023 | Ayvalıkgücü Belediyespor | vs | Mardin 1969 Spor |
05/11/2023 | Edirnespor | vs | 52 Orduspor FK |
05/11/2023 | Gümüşhanespor | vs | Tarsus İdman Yurdu |
05/11/2023 | İnegöl Kafkas GK | vs | Talasgücü Belediyespor |
05/11/2023 | Kepezspor FAŞ | vs | K.Çekmece Sinopspor |
05/11/2023 | Kırıkkalegücü FK | vs | Artvin Hopaspor |